سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

جام قهرمانی مسابقات فوتبال ساحلی به بندر بوشهر رسید/حضور داوران لیگ برتری در مسابقات جام دریانوردان سازمان بنادر

جام قهرمانی مسابقات فوتبال ساحلی به بندر بوشهر رسید/حضور داوران لیگ برتری در مسابقات جام دریانوردان سازمان بنادر
مسابقات فوتبال ساحلی کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی ( جام دریانوردان ) با حضور 12 تیم از بنادر شمال و جنوب کشور، با قهرمانی ساحلی بازان بندر بوشهر به پایان رسید.
 
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، یحیی یحیایی ؛ رییس کمیته فنی مسابقات ورزشی این سازمان ، فوتبالیست های ساحلی بندر بوشهر موفق شدند در دیدار فینال مسابقات جام دریانوردان با غلبه بر تیم بندر شهید باهنر به عنوان نخست این دوره از بازی های کارکنان دست یابند.
    وی با بیان اینکه تیم بندر بوشهر مقتدرانه به مقام قهرمانی جام دست‌یافت بیان کرد: بوشهری‌ها به سرمربیگری صمد وفایی در دیدار فینال در یک مسابقه یک‌طرفه با نتیجه شش بر صفر مقابل بندر شهید باهنر هرمزگان به برتری دست‌یافته و کاپ قهرمانی را از آن خود کردند.
به گفته رییس کمیته فنی مسابقات ورزشی سازمان بنادر : در دیدار رده‌بندی دو تیم بندرلنگه و نوشهر به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم بندرلنگه با پیروزی سه بر دو به مقام سومی دست‌یافت.
رئیس کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به میزبانی بی‌نقص بندرانزلی در جام دریانوردان گفت: مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، رئیس هیات فوتبال انزلی و کمیته داوران فوتبال ساحلی استان گیلان زحمات بسیاری در برگزاری بی‌نقص جام دریانوردان کشیدند و این جام در سطح بالایی برگزار شد.
 وی با اشاره به حضور داوران لیگ برتری در جام دریانوردان تصریح کرد: به دلیل سطح کیفی بالای نهمین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارکنان بنادر و دریانوردی کشور از داوران لیگ برتری در این جام استفاده شد.
 رئیس کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور  با بیان اینکه در این دوره از مسابقات 116 گل زده شد، یادآور شد: عقیل سلیمانی به عنوان آقای گل و عبدالحسین ظریف آزاد به عنوان فنی ترین بازیکن این دوره از مسابقات انتخاب شدند.
نهمین دوره مسابقات فوتبالی ساحلی کارکنان بنادر و دریانوردی کشور جام دریانوردان با شرکت 12 تیم مازندران، بندر امام خوزستان، بندر بوشهر، بندرانزلی، بندر امیرآباد، سازمان مرکزی، بندر شهید رجایی، بندر شهید باهنر، بندر لنگه، بندر چابهار، آبادان و خرمشهر از روز شنبه 31 شهریورماه لغایت پنجشنبه پنجم مهرماه به میزبانی بندر انزلی برگزار شد.

۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱
تعداد بازدید : ۴,۵۷۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.