جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

اخبار

آغاز رقابت های قایقرانی ششمین دوره مسابقات ارگان های دریایی

آغاز رقابت های قایقرانی ششمین دوره مسابقات ارگان های دریایی
با قرعه کشی و گروه بندی 7 تیم حاضر در رقابت های قایقرانی ارگان های دریایی ، رقابت های این زرشته در حوضچه آرام بندر شهید بهشتی چابهار از صبح امروز شروع شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بنادر و به نقل از سرپرست کمیته داوران فدراسیون قایقرانی کشور ، با پشتوانه برگزاری شش دوره کذشته ، سازمان بنادر در برنامه ریزی و لاین بندی رقابت های قایقرانی بسیار مطلوب عمل می کند.

مرتضی محرابی توضیح داد : با توجه به این که پیست دریایی با پیست آب های آرام با متفاوت هستند و به خاطر اینکه این رقابت ها در حوضچه آرام دریایی برگزار می شود ، بنابراین در رقابت های ارگان های دریایی ، خطای " لاین اوت" نداریم .

به گفته محرابی ، چنانچه قایق ورزشکاری از جلو و یا پشت به قایق ورزشکار دیگری برخورد کند ، از مسابقه خارج می شود و هیچ امتیازی به آن ورزشکار تعلق نمی گیرد.

سرپرست کمیته داوران قایقرانی ، با اعلام اینکه در مجموع 16 مسابقه در رشته قایقرانی انجالم می گیرد ، خاطرنشان کرد: عمق آب در درتمام لاین ها در حوضچه یکسان است و تعیین قایق ها برای ورزشکاران به صورت قرعه کشی خواهد بود.بنابراین هیچ تبعیض و امتیاز خاصی به تیم یا فردی داده نخواهد شد.

۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۵۲۹

نظرات بینندگان


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.