سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
 
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹
آغاز رقابت های قایقرانی ششمین دوره مسابقات ارگان های دریایی
با قرعه کشی و گروه بندی 7 تیم حاضر در رقابت های قایقرانی ارگان های دریایی ، رقابت های این زرشته در حوضچه آرام بندر شهید بهشتی چابهار از صبح امروز شروع شد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
اقدام فراسازمانی مدیران سازمان بنادردر برنامه ریز ی و اجرای مسابقات ارگان های دریایی
عضو کمیته ورزش سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه این سازمان با برنامه ریزی و اجرای مسابقات ارگان های دریایی ، فارغ از ماموریت اصلی این سازمان در حوزه تجارت و بازرگانی دریایی ، به گسترش و توسعه ورزش های آبی و ساحلی در کشور کمک شایانی کرده است، گفت : این رقابت ها در قالب کاروان های ورزشی سبب شد ارگان های دریایی کشور ، خارج از رویه های معمول اداری تعامل دوستانه تر و نزدیک تری در فضای پر نشاط ورزشی با هم داشته باشند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹
نتایج بازی های فوتبال ساحلی در روز اول ؛ مدعیان با برد شروع کردند
با انجام مسابقات فوتبال ساحلی ارگان های دریایی در دو نوبت صبح و عصر ، تیم های سهند ، سازمان بنادر و نفت فلات قاره مدعیان اول قهرمانی محسوب می شوند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴
مقام دومی تنها نماینده سازمان مرکزی در مسابقات شنای ارگان های دریایی
رضا مقدسی به عنوان تنها ورزشکار سازمان مرکزی در رقابت های شنای داخل استخر ششمین دوره مسابقات ارگان های دریایی ، موفق شد در رشته 50 متر کرال پشت ، مقام دوم را کسب کند .
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱
قهرمانی نفت فلات قاره در مسابقات شنا
در پایان مسابقات شنای داخل استخر ششمین دوره بازی های ارگان های دریایی در بندر چابهار، شنا گران نفت فلات قاره با کسب 170 امتیاز ، پرچم این شرکت دریایی را در سکوی اول به احتزاز در آوردند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
تکرار قهرمانی نفت فلات قاره در مسابقات شنا در آبهای آزاد
شناگران نفت فلات قاره ، همان طور که کارشناسان فدراسیون شنا نیز پیش بینی می کردند ، موفق شدند در رقابت های آب های آزاد نیز برتری شان را به رخ بکشند و جلوتر از ورزشکاران سایر تیم ها به خط پایان برسند .
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
گروه بندی  فوتبال ساحلی ارگانهای دریایی در دو دسته چهار تیمی
مراسم گروه بندی و زمانبندی 8 تیم حاضر در رقابت های ارگانهای دریایی با حضور نمایندگان شرکت ها و سازمان های دریایی و همچنین مسئولان کمیته های اجرایی – فنی سازمان بنادر در بندر چابهار انجام شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳
تأکید به رعایت اخلاق در مسابقات ارگان های دریایی
در نشست گروه بندی و قرعه کشی مسابقات فوتبال و شنای ششمین دوره بازی های ارگان های دریایی به رعایت اخلاق و شئونات اسلامی و انسانی تأکید شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲
اجرای قوانین "فیفا" درفوتبال ساحلی ارگانهای دریایی
مسابقات فوتبال ساحلی ششمین دوره بازی های ارگانهای دریایی کشور با قضاوت داوران بین المللی و اعمال آخرین قوانین و استانداردهای فیفا برگزار می شود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
ششمین دوره مسابقات ارگان های دریایی کشور
ششمین دوره مسابقات ارگان های دریایی کشور به صورت المپیکی و به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی در بندر چابهار برگزار می شود.
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۲ بعدی »