سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

اخبار

اقدام فراسازمانی مدیران سازمان بنادردر برنامه ریز ی و اجرای مسابقات ارگان های دریایی

اقدام فراسازمانی مدیران سازمان بنادردر برنامه ریز ی و اجرای مسابقات ارگان های دریایی
عضو کمیته ورزش سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه این سازمان با برنامه ریزی و اجرای مسابقات ارگان های دریایی ، فارغ از ماموریت اصلی این سازمان در حوزه تجارت و بازرگانی دریایی ، به گسترش و توسعه ورزش های آبی و ساحلی در کشور کمک شایانی کرده است، گفت : این رقابت ها در قالب کاروان های ورزشی سبب شد ارگان های دریایی کشور ، خارج از رویه های معمول اداری تعامل دوستانه تر و نزدیک تری در فضای پر نشاط ورزشی با هم داشته باشند.

مرتضی بوستانیان که به عنوان عضو کمیته ورزش سازمان بنادر و مسئول فوتبال ساحلی در بندر چابهار – محل برگزاری ششمین دوره مسابقات ارگان های دریایی – حضور دارد ، درخصوص انتخاب چابهار و اختصاص سایت ورزشی برای ورزش آبی و ساحلی اظهار داشت: نوع نگاه مدیران ارشد سازمان بنادر در حوزه ستادی، برجسته سازی محور فوق العاده استراتژیک شرق در پهنه جغرافیایی ایران و گسترش فرهنگ دریایی در میان مردم و خانواده ها است.

این کارشناس ورزش معتقد با عدم انجام این مسابقات در دولت گذشته و بی توجهی به موضوع فرهنگ دریایی در حوزه ورزش ، رقابت های فوتبال ساحلی ارگان های دریایی دچار افت جدی به لحاظ کیفی و کمی شده است .

بوستانیان افزود: در دوره های پیشین فوتبال ساحلی ارگان های دریایی ، به جهت رقابت نزدیک اکثر تیم ها ، پیش بینی نتایج بازی ها و احتمال صعود تیم بسیار سخت بود.

۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۷۰

نظرات بینندگان


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.