سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

اخبار

نتایج بازی های فوتبال ساحلی در روز اول ؛ مدعیان با برد شروع کردند

نتایج بازی های فوتبال ساحلی در روز اول ؛ مدعیان با برد شروع کردند
با انجام مسابقات فوتبال ساحلی ارگان های دریایی در دو نوبت صبح و عصر ، تیم های سهند ، سازمان بنادر و نفت فلات قاره مدعیان اول قهرمانی محسوب می شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی ، در گروه الف و در نوبت صبح،  ساحلی بازان نفت فلات قاره در مصاف با سازمان محیط زیست موفق شد با نتیجه 6 بر 2 به برتری برسد و در همین گروه فوتبالیست های سهند ( تایدواتر خاورمیانه) با زدن 11 گل و دریافت یک گل  تیم مرکز اقیانوس شناسی را در هم کوبید.

همچنین در گروه ب و در نوبت صبح ، سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان قهرمان دوره قبل این بازی ها ، با دو گل از سد منطقه آزاد گذشت و ساحلی بازان  شرکت بنا گستر کرانه سه گل به بندرنشینان چابهاری زد و در مقابل یک گل دریافت کرد .

بر اساس این گزارش ، در بازی های بعد ظهر ، ساحلی بازان سهند در تدوام برد های قاطع خود ، در بازی دوم  با 8 گل از سازمان محیط زیست استقبال کرد و سه گل نیز از این تیم پذیرفت. در همین گروه یعنی دسته الف ، اقیانوس شناسی دست به کار بزرگ زد و در ضربات پنالتی موفق شد ساحلی بازان نفت فلات قاره را شکست دهد .

در گروه ب و در بازی های بعد ظهر ، سازمان بنادر با 5 گل  بندر چابهار را متقبل دومین شکست خود کرد ، البته چابهاری ها در این بازی با روحیه بهتر توانستند سه گل را جبران کنند .

در بازی آخر روز اول ، بناگستری ها با زدن 6 گل به منطقه آزاد چابهار و دریافت سه گل ، کماکان به عنوان رقیب جدی تیم میزبان باقی ماندند.

۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۳۹
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۹۹

نظرات بینندگان


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.